O nas

Wynajem samochodów dostawczych Warszawa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu naszą wypożyczalnią samochodów dostawczych, oferując naszym klientom samochody o różnej wielkości i o zróżnicowanej ładowności. Indywidualne podejście do każdego klienta, przystępne ceny i niska kaucja – to cechy charakterystyczne, jakimi wyróżnia się nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych. Warszawa – zaledwie w odległości jednego kilometra od rogatek stolicy mieści się nasza wypożyczalnia dostawczych. Warszawa i jej mieszkańcy oraz stołeczni przedsiębiorcy zyskali miejsce czynne przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Dostosowaliśmy się do oczekiwań klientów, przygotowując także parking dla aut pozostawionych przez klientów.

Co warte podkreślenia, nie pobieramy żadnych dopłat za zwrot po godzinach pracy oraz w weekendy.

KARTA RABATOWA KTÓRĄ MOŻESZ OD NAS OTRZYMAĆ JUŻ PO PIERWSZYM ZAMÓWIENIU UPRAWNIA CIĘ DO 10% ZNIŻKI!!!
NA WYNAJEM SAMOCHODÓW NASZEJ FIRMY

Sprawdzona flota aut !!!

Wypożyczalnia aut dostawczych – Warszawa

Nasza firma HANMAX działa na polskim rynku od wielu lat, wynajmujemy dostawcze samochody. Świadczony przez nas wynajem samochodów dostawczych to auta dla Klientów w Warszawie, jak i okolicy, które są w doskonałym stanie technicznym, nowe, serwisowane. Dzięki temu, każdy Wynajmujący może być pewien, że pożycza bardzo sprawny samochód, któremu może ufać, i którym spokojnie może udawać się w nawet najbardziej wymagające trasy. Wynajmujemy samochody dostawcze od wielu lat, znamy doskonale oczekiwania naszych Klientów. Wsłuchując się w nie, cały czas doskonalimy nasze działania, jak i wprowadzany do floty wynajmowanych aut nowe modele, np. busy osobowe, transportery.

Warszawa i okolica to teren, gdzie działa wielu przedsiębiorców. Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym momencie u nas do wynajmu oczekiwały na nich preferowane auta. Na tle konkurencji oferującej wynajem samochodów dostawczych niewątpliwie wyróżnia nas bogata flota wielu pojazdów, jak i gotowość do jej ustawicznego rozbudowywania, zgodnie z preferencjami naszych Klientów. W Warszawie działające firmy, trudniącej się w wynajmie aut, zdecydowanie oczekują wyższego wynagrodzenia za wynajem dostawczych samochodów. My pod względem cenowym jesteśmy bezkonkurencyjni, oferujemy Państwo wysokiej klasy sprawne pojazdy w atrakcyjnej cenie. U nas w przypadku najmu auta na okres powyżej 14 dni przysługuje Państwu możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Jesteśmy liderami na rynku (Warszawa i województwo mazowieckie) w dziedzinie opłacalności i niskiej ceny najmu długoterminowego pojazdów. Gwarantujemy Wam, że z nami wynajem dostawczych samochodów będzie dla Was opłacalny, jak i będziecie Państwo, jak nas dotychczasowi Klienci, z niego usatysfakcjonowani.